TV Hyundai 32" LE-R D LED SMART HD 1366x768 16:9 3xHDMI/Scart/USB/VGA, WiFi, Android

TV Hyundai 32" LE-R D LED SMART HD 1366x768 16:9 3xHDMI/Scart/USB/VGA, WiFi, Android

11.990,00 ден.   Спореди

ЛЕД Телевизор, дијагонала 82 см (32“)
- Direct LED - Позадинско осветлување
- ANDROID
- Integrated Wi-Fi
- RAM 512 MB
- ROM 4GB
- HD Ready
- Резолуција 1366x768
- Aspec...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 11.990,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ЛЕД Телевизор, дијагонала 82 см (32“)
- Direct LED - Позадинско осветлување
- ANDROID
- Integrated Wi-Fi
- RAM 512 MB
- ROM 4GB
- HD Ready
- Резолуција 1366x768
- Aspect ratio 16:9 (wide screen)
- Digital Video Broadcasting -Terrestrial / Cable
DVB-T/C MPEG4 H.264
- Hotel mode
- Response time 6.5 ms
- Refresh rate 100Hz
- Contrast Ratio 1400:1
- Brightness 250 cd/m2
- 3D Combo filter
- Телетекст
- PVR функција - овозможува снимање на USB
Технички спецификации
Влезови и излези
- Аналоген прием PAL/SECAM
- 3x HDMI (high definiton multimedia interface)
- Дигитален прием DVB-T DVB-C MPEG4 H.264
- SCART
- Потрошувачка max 60W
- 4x USB (слики, музика, видео) H.264
- Потрошувачка во stand by max 0,5W
- VGA (компјутерски влез)
- Растојание на дупки за држач на ѕид 200х100 mm
- PC Audio
- Димензии на пакување 73 х 20 х 49 cm
- AV IN
- Тежина 4,3 кг
- YPbPr
- Сертификати, CE/LVD/EMC
- Earphone (излез за слушалки)
- EAN 5310147653997
- Coaxial Out.
- Пак.1/1
- Common Interface

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка