TV Camera Samsung VG-STC5000/XC Full HD

TV Camera Samsung VG-STC5000/XC Full HD

4.490,00 ден.   Спореди

Encoding Format: H.264 Base Line Profile
Maximum Resolution :1920 x 1080
Maximum Frame Per Seconds: 30 fps
Lens : Focus Fixed
Number of MIC: 2 Unidirectional
Interface: USB 2.0
Прикажи повеќе


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 4.490,00 ден.

пред 10 месеци
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Encoding Format: H.264 Base Line Profile
Maximum Resolution :1920 x 1080
Maximum Frame Per Seconds: 30 fps
Lens : Focus Fixed
Number of MIC: 2 Unidirectional
Interface: USB 2.0
Skype Certified: Yes
Compatibility LED TV: 2015 S9 32" / 40", JS9000~JS8500, JU7500~JU6000, J6500~J6200 Series, J5500 Series (Excluding S9W 82") | 2014 HU8700~HU6900, H8000~H6300, H6270, H6200, H5600~H5500, H4500

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка