TREVI SK 644 12 VIOLET

TREVI SK 644 12 VIOLET

449,00 ден.   Спореди

СЛУШАЛКИ СО МИКРОФОН КОНЕКТОР - 3.5ММ. ЏЕК ДОЛЖИНА НА КАБЕЛ - 1.8М. БОЈА - РОЗЕВА Стандардна гаранција 12 месеци


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 449,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


СЛУШАЛКИ СО МИКРОФОН КОНЕКТОР - 3.5ММ. ЏЕК ДОЛЖИНА НА КАБЕЛ - 1.8М. БОЈА - РОЗЕВА Стандардна гаранција 12 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи