TREVI SK 642 00 BLACK

TREVI SK 642 00 BLACK

319,00 ден.   Спореди

СЛУШАЛКИ СО МИКРОФОН ДОЛЖИНА НА КАБЕЛ - 2 М. ПРИКЛУЧОК - 3.5 ММ ЏЕК Стандардна гаранција 12 месеци


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 319,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


СЛУШАЛКИ СО МИКРОФОН ДОЛЖИНА НА КАБЕЛ - 2 М. ПРИКЛУЧОК - 3.5 ММ ЏЕК Стандардна гаранција 12 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка