Trevi Portable Radio/MP3 Player KB 508 Pink

Trevi Portable Radio/MP3 Player KB 508 Pink

  Спореди

» Portable player MP3 from USB
» Radio receiver with digital frequencies display
» FM Stereo auto store
» 40 radio station storage
» LCD display alphanumeric with blue backlight Прикажи повеќе


Овој производ моментално го нема во ниедна продавница.
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


» Portable player MP3 from USB
» Radio receiver with digital frequencies display
» FM Stereo auto store
» 40 radio station storage
» LCD display alphanumeric with blue backlight
» AUX-IN for external connections
» Two speakers
» Headphone socket
» Power supply:AC 230V 50/60 - 4 batterie “C” (UM2)
» Dimension: 175 x 186 x 90 mm

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка