Trevi Portable Radio/MP3 Player KB 508 Black

1.879,00 ден.   Спореди

Trevi Portable Radio/MP3 Player KB 508 Black

» Portable player MP3 from USB
» Radio receiver with digital frequencies display
» FM Stereo auto store
» 40 radio station storag...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 1.879,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Trevi Portable Radio/MP3 Player KB 508 Black

» Portable player MP3 from USB
» Radio receiver with digital frequencies display
» FM Stereo auto store
» 40 radio station storage
» LCD display alphanumeric with blue backlight
» AUX-IN for external connections
» Two speakers
» Headphone socket
» Power supply:AC 230V 50/60 - 4 batterie “C” (UM2)
» Dimension: 175 x 186 x 90 mm

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка