Trevi Portable Radio/CD/BT Player CMP546BT Red

Trevi Portable Radio/CD/BT Player CMP546BT Red

3.790,00 ден.   Спореди

Bluetooth ® connection easy and immediate;
CD / CD-R/RW and MP3 files;
LED Display;
AUX-IN;
Stereo FM radio;
Power Supply: AC 230V-50Hz - 6 Battery "C" size (UM2) are not included;...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 3.790,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Bluetooth ® connection easy and immediate;
CD / CD-R/RW and MP3 files;
LED Display;
AUX-IN;
Stereo FM radio;
Power Supply: AC 230V-50Hz - 6 Battery "C" size (UM2) are not included;
Compliant ErP2 for the control of electricity consumption;
Dimensions: 221 x 17 x 130 mm

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка