TREVI MPV 1734 07 RED

1.499,00 ден.   Спореди

MP3 ПЛЕЕР КАПАЦИТЕТ-СЛОТ ЗА SD,ДО 32 GB(4 GB ВО КОМПЛЕТ) 1.8" LCD ДИСПЛЕЈ FM РАДИО ПОДРШКА НА ФОРМАТИ - МP3;WMA;AMV;WAV;JPEG ЛИТИУМСКА БАТЕРИЈА USB;3.5MM. JACK БОЈА - ЦРВЕНА Стандардна гаранција 12 ме...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 1.499,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


MP3 ПЛЕЕР КАПАЦИТЕТ-СЛОТ ЗА SD,ДО 32 GB(4 GB ВО КОМПЛЕТ) 1.8" LCD ДИСПЛЕЈ FM РАДИО ПОДРШКА НА ФОРМАТИ - МP3;WMA;AMV;WAV;JPEG ЛИТИУМСКА БАТЕРИЈА USB;3.5MM. JACK БОЈА - ЦРВЕНА Стандардна гаранција 12 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка