TREVI DIGITAL PHOTOFRAME 7' LED DPL 2210

TREVI DIGITAL PHOTOFRAME 7' LED DPL 2210

1.799,00 ден.   Спореди

7" 16:10 LED DISPLAY 480 X 234 SD/MMC/MS CARD / USB 2.0 JPEG / SLIDESHOW ЧАСОВНИК / КАЛЕНДАР / АЛАРМ БОЈА БЕЛА Стандардна гаранција 24 месеци


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 1.799,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


7" 16:10 LED DISPLAY 480 X 234 SD/MMC/MS CARD / USB 2.0 JPEG / SLIDESHOW ЧАСОВНИК / КАЛЕНДАР / АЛАРМ БОЈА БЕЛА Стандардна гаранција 24 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка