TREVI CMP 546 01 WHITE

3.999,00 ден.   Спореди

ПОРТАБЛ РАДИО СО ЦД CD / CD-R/RW - MP3 ФМ РАДИО AUX ВЛЕЗ BLUETOOTH КОНЕКЦИЈА LED ДИСПЛЕЈ МОЖНОСТ ЗА РАБОТА НА БАТЕРИИ (6 Х UM2) БОЈА - БЕЛА Стандардна гаранција 12 месеци


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 3.999,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ПОРТАБЛ РАДИО СО ЦД CD / CD-R/RW - MP3 ФМ РАДИО AUX ВЛЕЗ BLUETOOTH КОНЕКЦИЈА LED ДИСПЛЕЈ МОЖНОСТ ЗА РАБОТА НА БАТЕРИИ (6 Х UM2) БОЈА - БЕЛА Стандардна гаранција 12 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка