TP-Link Wireless N Router 150Mbps TL-WR740N

TP-Link Wireless N Router 150Mbps TL-WR740N

970,00 ден.   Спореди

Interface 4 10/100Mbps LAN Ports
1 10/100Mbps WAN Port
Button Quick Setup Security Button (WPS Compatible)
Reset Button
Power On/Off Button
External Power Supply 9VDC / 0.6A
Wi...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 970,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Interface 4 10/100Mbps LAN Ports
1 10/100Mbps WAN Port
Button Quick Setup Security Button (WPS Compatible)
Reset Button
Power On/Off Button
External Power Supply 9VDC / 0.6A
Wireless Standards IEEE 802.11n*, IEEE 802.11g, IEEE 802.11b
Antenna 5dBi Fixed Omni Directional
Dimentions( W x D x H ) 6.9 x 4.6 x 1.3 in. (174 x 118 x 33 mm)
WIRELESS FEATURES
Frequency 2.4-2.4835GHz
Signal Rate 11n: Up to 150Mbps(dynamic)
11g: Up to 54Mbps(dynamic)
11b: Up to 11Mbps(dynamic)
EIRP

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка