TP-LINK TL-WN951N 300Mbps Wireless N PCI Adapter

TP-LINK TL-WN951N 300Mbps Wireless N PCI Adapter

1.399,00 ден.   Спореди

TL-WN951N 300Mbps Wireless N PCI Adapter, Atheros, 3T3R, 2.4GHz, 802.11n Draft 2.0, 802.11g/b


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 1.399,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


TL-WN951N 300Mbps Wireless N PCI Adapter, Atheros, 3T3R, 2.4GHz, 802.11n Draft 2.0, 802.11g/b

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка