TP-LINK TL-WN821N 300Mbps Wireless N USB Adapter

TP-LINK TL-WN821N 300Mbps Wireless N USB Adapter

699,00 ден.   Спореди

TL-WN821N 300Mbps Wireless N USB Adapter, Atheros, 2T2R, 2.4GHz, 802.11n Draft 2.0, 802.11g/b,Atheros chipset


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 699,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


TL-WN821N 300Mbps Wireless N USB Adapter, Atheros, 2T2R, 2.4GHz, 802.11n Draft 2.0, 802.11g/b,Atheros chipset

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка