TP-LINK TL-WN781ND 150Mbps Wireless PCI Express Adapter

TP-LINK TL-WN781ND 150Mbps Wireless PCI Express Adapter

699,00 ден.   Спореди

TL-WN781ND 150Mbps Wireless PCI Express Adapter, Atheros, 1T1R, 2.4GHz, 802.11n/g/b, 1 detachable antenna


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 699,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


TL-WN781ND 150Mbps Wireless PCI Express Adapter, Atheros, 1T1R, 2.4GHz, 802.11n/g/b, 1 detachable antenna

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка