TP-LINK TL-WN721N 150Mbps Wireless Lite-N USB Adapter

TP-LINK TL-WN721N 150Mbps Wireless Lite-N USB Adapter

449,00 ден.   Спореди

TL-WN721N 150Mbps Wireless Lite-N USB Adapter, Athreos chipset, 1T1R, 2.4GHz, work with 802.11n product, compatible with 802.11g/b, support PSP X-Link


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 449,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


TL-WN721N 150Mbps Wireless Lite-N USB Adapter, Athreos chipset, 1T1R, 2.4GHz, work with 802.11n product, compatible with 802.11g/b, support PSP X-Link

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка