TP-LINK TL-WN7200ND 150Mbps High Power Wireless USB Adapter

TP-LINK TL-WN7200ND 150Mbps High Power Wireless USB Adapter

899,00 ден.   Спореди

TL-WN7200ND 150Mbps High Power Wireless USB Adapter, Ralink, 1T1R, 2.4GHz, 802.11n/g/b, High power up to 500mw, High receive sensitivity, QSS button, SoftAP, 1 5dBi detachable antenna, Compatible with...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 899,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


TL-WN7200ND 150Mbps High Power Wireless USB Adapter, Ralink, 1T1R, 2.4GHz, 802.11n/g/b, High power up to 500mw, High receive sensitivity, QSS button, SoftAP, 1 5dBi detachable antenna, Compatible with 54Mbps Wireless G

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка