TP-LINK TL-PS310U Single USB2.0 port MFP and Storage server

TP-LINK TL-PS310U Single USB2.0 port MFP and Storage server

1.999,00 ден.   Спореди

TL-PS310U Single USB2.0 port MFP and Storage server, compatible with most of MFP( Multi-function printer) and USB storage devices, supports 4-port USB hub extension, supports POST (Power On Self Test)...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 1.999,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


TL-PS310U Single USB2.0 port MFP and Storage server, compatible with most of MFP( Multi-function printer) and USB storage devices, supports 4-port USB hub extension, supports POST (Power On Self Test) and Firmware upgrade

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка