TP-LINK TL-ANT2424B 2.4GHz 24dBi Outdoor Grid Parabolic Antenna

TP-LINK TL-ANT2424B 2.4GHz 24dBi Outdoor Grid Parabolic Antenna

2.999,00 ден.   Спореди

TL-ANT2424B 2.4GHz 24dBi Outdoor Grid Parabolic Antenna, N-type connector


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 2.999,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


TL-ANT2424B 2.4GHz 24dBi Outdoor Grid Parabolic Antenna, N-type connector

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка