TP-LINK TG-3468 32bit Gigabit PCIe Network Interface Card

629,00 ден.   Спореди

TG-3468 32bit Gigabit PCIe Network Interface Card


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 629,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


TG-3468 32bit Gigabit PCIe Network Interface Card

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка