TOSHIBA STORE BASICS 2.5 1TB USB 3.0

TOSHIBA STORE BASICS 2.5 1TB USB 3.0

3.579,00 ден.   Спореди

НАДВОРЕШЕН ХАРД ДИСК 2.5" КАПАЦИТЕТ 1ТВ. БРЗИНА (ВРТ/МИН) - МАКC. 5.0 GBPS KОНЕКЦИЈА - USB 3.0 / 2.0 Стандардна гаранција 12 месеци


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 3.579,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


НАДВОРЕШЕН ХАРД ДИСК 2.5" КАПАЦИТЕТ 1ТВ. БРЗИНА (ВРТ/МИН) - МАКC. 5.0 GBPS KОНЕКЦИЈА - USB 3.0 / 2.0 Стандардна гаранција 12 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка