TOSHIBA Satellite C850-18W/4GB/BAG - Intel Celeron B830 DualCore (1.8GHz

TOSHIBA Satellite C850-18W/4GB/BAG - Intel Celeron B830 DualCore (1.8GHz

26.045,00 ден.   Спореди

TOSHIBA Satellite C850-18W/4GB/BAG - Intel Celeron B830 DualCore (1.8GHz, 2MB, 35W, 32nm) CPU, Intel HD Graphics 2000 VGA, 4 GB 1333MHz DDR3, 500GB 5400rpm HDD, DVD+/-RW, Wireless 802.1 b/g/n, LAN 10/...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 26.045,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


TOSHIBA Satellite C850-18W/4GB/BAG - Intel Celeron B830 DualCore (1.8GHz, 2MB, 35W, 32nm) CPU, Intel HD Graphics 2000 VGA, 4 GB 1333MHz DDR3, 500GB 5400rpm HDD, DVD+/-RW, Wireless 802.1 b/g/n, LAN 10/100 RJ-45, Web Camera, Memory Card Reader, 2 x USB 2.0 ports, 1 x USB 3.0 port, VGA port, HDMI port, 6 cell Battery, S5201-10 Notebook Bag 15, 38 cm, Polyester, 15.6 (1366X768) Glare LED Toshiba TruBrite HD TFT High Brightness

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка