Toshiba Satellite C660-1M6/4GB (Black) - Intel Core i3 380M (2.53 GHz / 3MB Cache) CPU

Toshiba Satellite C660-1M6/4GB (Black) - Intel Core i3 380M (2.53 GHz / 3MB Cache) CPU

26.990,00 ден.   Спореди

Toshiba Satellite C660-1M6/4GB (Black) - Intel Core i3 380M (2.53 GHz / 3MB Cache) CPU, ATI HD 5470 512MB VRAM VGA, 4096 MB DDR3-1066MHz RAM, 500 GB 5400 rpm HDD, Supermulti Double Layer ODD, Bluetoot...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 26.990,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Toshiba Satellite C660-1M6/4GB (Black) - Intel Core i3 380M (2.53 GHz / 3MB Cache) CPU, ATI HD 5470 512MB VRAM VGA, 4096 MB DDR3-1066MHz RAM, 500 GB 5400 rpm HDD, Supermulti Double Layer ODD, Bluetooth, Battery 6cell 4400, Webcam, HDMI, 15.6" TruBrite HighBrightness HD LED (1366x768), Genchaku Black w/ tops, KB Black genchaku

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка