TOSHIBA SATELLITE C50-B-19Z

16.999,00 ден.   Спореди

ПРОЦЕСОР: INTEL® CELERON® DUAL-CORE N2840, 2.58GHZ МЕМОРИЈА: 4 GB DDR3 (1333MHZ) ХДД: 500 GB SATA ЕКРАН: 15.6" TRUBRITE HD LED (1366 X 768) МРЕЖА: WLAN 802.11 BGN / LAN 10/100 ГРАФИКА: INTEL HD GRAPHI...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 16.999,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ПРОЦЕСОР: INTEL® CELERON® DUAL-CORE N2840, 2.58GHZ МЕМОРИЈА: 4 GB DDR3 (1333MHZ) ХДД: 500 GB SATA ЕКРАН: 15.6" TRUBRITE HD LED (1366 X 768) МРЕЖА: WLAN 802.11 BGN / LAN 10/100 ГРАФИКА: INTEL HD GRAPHICS МУЛТИМЕДИА: WEBCAM, BT 4.0 ,USB 3.0, HDMI БАТЕРИЈА: LI-ION ОПЕРАТИВЕН СИСТЕМ: FREE DOS Стандардна гаранција 24 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка