Toner HP 17A for M102/M130

Toner HP 17A for M102/M130

4.235,00 ден.   Спореди

Color(s) of printing supplies
Black
Print technology
Laser
Page yield (black and white)
1,600 pages
Operating temperature range
15 to 32.5°C
Storage...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 4.235,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Color(s) of printing supplies
Black
Print technology
Laser
Page yield (black and white)
1,600 pages
Operating temperature range
15 to 32.5°C
Storage temperature range
-20 to 40°C
Storage humidity
0 to 95% RH

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка