TING INOX BVE 50LT. KP

TING INOX BVE 50LT. KP

  Спореди


Бојлер
Капацитет: 50L


Овој производ моментално го нема во ниедна продавница.
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.Бојлер
Капацитет: 50L

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи

GORENJE TEG 5 O

GORENJE TEG 5 O

         
GORENJE TEG 5 U

GORENJE TEG 5 U

         
SIEMENS DH 06101

SIEMENS DH 06101

         

Најпопуларни производи