Thermal grease for cooler 2gr Syringe Vio

  Спореди

Thermal Grease CPU Heat Sink Compound

-2 gram of thermal compound (Thermal Grease) for CPU use
-Easy apply syringe
-Helps the heat dissipation from a CPU to a heatsink
-White sili...

Прикажи повеќе

Овој производ моментално го нема во ниедна продавница.
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Thermal Grease CPU Heat Sink Compound

-2 gram of thermal compound (Thermal Grease) for CPU use
-Easy apply syringe
-Helps the heat dissipation from a CPU to a heatsink
-White silicone thermal compound

Тип на вентилатор CPU
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка