TF-3200 10/100M PCI Networks Interface Card, IC Plus IP100A chip, RJ45 port, driver CD, retail package, without Bootrom socket

TF-3200 10/100M PCI Networks Interface Card, IC Plus IP100A chip, RJ45 port, driver CD, retail package, without Bootrom socket

249,00 ден.   Спореди

TF-3200 10/100M PCI Networks Interface Card, IC Plus IP100A chip, RJ45 port, driver CD, retail package, without Bootrom socket


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 249,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


TF-3200 10/100M PCI Networks Interface Card, IC Plus IP100A chip, RJ45 port, driver CD, retail package, without Bootrom socket

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка