TESY WEF 200 SR

TESY WEF 200 SR

8.999,00 ден.   Спореди

TESY WEF 200 SR, Електричен камин, 2KW, мануелна контролна табла, Визуелен ефект на разгорен оган, Далечински управувач, декоративен сет


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 8.999,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


TESY WEF 200 SR, Електричен камин, 2KW, мануелна контролна табла, Визуелен ефект на разгорен оган, Далечински управувач, декоративен сет

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи