TESY MC 151

TESY MC 151

3.499,00 ден.   Спореди

TESY MC 151, Панелен конвектор, 1.5KW, Ултра елегантен и тенок дизајн, Ултра тивок и брзо загревачки, Специјален MICA загревачки елемент, безбедносен термостат, Препорачано за просторија од 30 до 45 ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 3.499,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


TESY MC 151, Панелен конвектор, 1.5KW, Ултра елегантен и тенок дизајн, Ултра тивок и брзо загревачки, Специјален MICA загревачки елемент, безбедносен термостат, Препорачано за просторија од 30 до 45 кубици, димензии 57x10,5x72,5цм, 4.8кг тежина, вклучени тркалца и можност за монтирање на ѕид

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи