TESY IWH 70 X01 BA H

TESY IWH 70 X01 BA H

4.399,00 ден.   Спореди

TESY IWH 70 X01 BA H, Проточен бојлер, 7KW, Монофазен, Туш глава со 4 режими на работа, Држач, 4 л/мин, 0 МПа, Инсталација од отворен тип


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 4.399,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


TESY IWH 70 X01 BA H, Проточен бојлер, 7KW, Монофазен, Туш глава со 4 режими на работа, Држач, 4 л/мин, 0 МПа, Инсталација од отворен тип

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи