TESY HL-254 V PTC

TESY HL-254 V PTC

2.899,00 ден.   Спореди

TESY HL-254 V PTC, Калорифер, 2.2KW, PTC греач, Регулационен електронски термостат со прецизност до 0.1 степен, 3 нивоа на работа 2.2KW, 1.5KW и 0.8KW, Ултра тивок, ЛЕД дисплеј, Тајмер, Заштита од зам...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 2.899,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


TESY HL-254 V PTC, Калорифер, 2.2KW, PTC греач, Регулационен електронски термостат со прецизност до 0.1 степен, 3 нивоа на работа 2.2KW, 1.5KW и 0.8KW, Ултра тивок, ЛЕД дисплеј, Тајмер, Заштита од замрзнување, Моторизирана осцилирачка функција 60 степени, Опција за користење како вентилатор во лето, Сигурносен термостат, Еко функција од 15-32 степени

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи