TESY FEF 200 S

TESY FEF 200 S

6.499,00 ден.   Спореди

TESY FEF 200 S, Електричен камин, 2KW, мануелна контролна табла, Визуелен ефект на разгорен оган, Тркалца


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 6.499,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


TESY FEF 200 S, Електричен камин, 2KW, мануелна контролна табла, Визуелен ефект на разгорен оган, Тркалца

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи