TESY CN 202ZF

TESY CN 202ZF

2.499,00 ден.   Спореди

TESY CN 202ZF, Конвектор греалка, 2KW, Ултра тивок и брзо загревачки, 4 нивоа на работа + Вграден Турбо вентилатор 2КW: 800W/2000W/800W+FAN/2000W+FAN, безбедносен термостат, заштита ид прегревање, Заш...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 2.499,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


TESY CN 202ZF, Конвектор греалка, 2KW, Ултра тивок и брзо загревачки, 4 нивоа на работа + Вграден Турбо вентилатор 2КW: 800W/2000W/800W+FAN/2000W+FAN, безбедносен термостат, заштита ид прегревање, Заштита од замрзнување, Препорачано за просторија од 36 до 42 кубици, димензии 45x15x71цм, 3кг тежина, вклучени ногарки и опрема за монтирање на ѕид, високо гумиран кабел

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи