TESY CN 02 150 EAS

TESY CN 02 150 EAS

4.299,00 ден.   Спореди

TESY CN 02 150 EAS, Панелен конвектор, 1.5KW, Ултра тивок и брзо загревачки, електронски регулационен термостат со 6 модови на работа (anti frost, economy, comfort, programmable, configuration, turned...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 4.299,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


TESY CN 02 150 EAS, Панелен конвектор, 1.5KW, Ултра тивок и брзо загревачки, електронски регулационен термостат со 6 модови на работа (anti frost, economy, comfort, programmable, configuration, turned off), прецизност на термостатот до 0.1 степен, безбедносен термостат, IP24 безбедносна класа, Препорачано за просторија од 30 до 45 кубици, димензии 40x10,5x62цм, 4.2кг тежина, можност за монтирање на ѕид

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи