Tenda Wireless N USB Adapter 300Mbps W322U

673,00 ден.   Спореди

Tenda Wireless N USB Adapter 300Mbps W322U


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 673,00 ден.

пред 6 месеци
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Tenda Wireless N USB Adapter 300Mbps W322U


Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка