Tenda Wireless N USB Adapter 300Mbps U1

681,00 ден.   Спореди

Tenda Wireless N USB Adapter 300Mbps U1

300Mbps Utral-Fast Wireless USB Adapter
360 ° omni-directional rotating antenna for perfect 2.4GHz
2T2R high transceiver technology
4-...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 681,00 ден.

пред 2 години

Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 740,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Tenda Wireless N USB Adapter 300Mbps U1

300Mbps Utral-Fast Wireless USB Adapter
360 ° omni-directional rotating antenna for perfect 2.4GHz
2T2R high transceiver technology
4-layer PCB with high-quality materials
Perfect match with high speed wireless router
High compatibility

More info: http://tendacn.com/en/product/U1.html

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка