Tenda Wireless N Range Extender 150Mbps O3 Outdoor Long Range

2.971,00 ден.   Спореди

Tenda Wireless N Range Extender 150Mbps O3 Outdoor Long Range

5km Outdoor Point To Point CPE

Main Features

2.4G 150Mbps
IP64 waterproof enclosure
12dBi direc...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 2.971,00 ден.

пред 2 години

Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 2.990,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Tenda Wireless N Range Extender 150Mbps O3 Outdoor Long Range

5km Outdoor Point To Point CPE

Main Features

2.4G 150Mbps
IP64 waterproof enclosure
12dBi directional dual polarized antenna
AP, Station, WISP etc operating mode supported
Up to 60 meters of flexible deployment with included PoE Injector

More info: http://www.tendacn.com/en/product/O3.html

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка