Tenda Powerline AV Adapter PH3 Gigabit 1000Mb/s 2-pack

Tenda Powerline AV Adapter PH3 Gigabit 1000Mb/s 2-pack

2.790,00 ден.   Спореди

Electricity rate: 1000Mbps
Network Interface: 1 * 10/100 / 1000Mbps adaptive LAN
Standard protocols: AV2 HomePlug IEEE 802.3, 802.3u the IEEE, the IEEE 802.3ab
Modulation: OFDM, CSMA / CA<...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 2.790,00 ден.

пред една година
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Electricity rate: 1000Mbps
Network Interface: 1 * 10/100 / 1000Mbps adaptive LAN
Standard protocols: AV2 HomePlug IEEE 802.3, 802.3u the IEEE, the IEEE 802.3ab
Modulation: OFDM, CSMA / CA
Button: 1 * Pair / Reset button reuse
Lights: Power 1 * , 1 * the PLC , 1 * Ethernet
Power: 0.4W <,> 3.2w
Operating Voltage: 100-240V 50 / 60Hz
Bands: Powerline: 2-86MHz
Product Size: 82mm * 60mm * 32mm
Temperature: Operating temperature: 0 C to 40 C
Storage temperature: -40 C to 70 C
Humidity: 10% to 90% RH non-condensing
Storage Humidity: 5% to 90% RH non-condensing
Packaging Accessories: 1000M Power Cable Quick Guide (including warranty card) UTP cable

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка