Tenda Antenna Omni-Directional 9dBi

347,00 ден.   Спореди

Technical parameters
-Antenna type: omni-directional
-Polarization: Vertical
-Connector: RSMA-male
-Frequency: 2.4 GHz
-Gain: 9 dBi
-Beamwidth - Vertical: 360 °
-VSWR: 1.92...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 347,00 ден.

пред 7 месеци

Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 350,00 ден.

пред еден ден
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Technical parameters
-Antenna type: omni-directional
-Polarization: Vertical
-Connector: RSMA-male
-Frequency: 2.4 GHz
-Gain: 9 dBi
-Beamwidth - Vertical: 360 °
-VSWR: 1.92:1
-Weight: 100 g
-Dimensions (HxWxD): 375 x 14 x 14 mm
-Packaging Material: Plastic


Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка