Telephone Stand TS-601

Telephone Stand TS-601

770,00 ден.   Спореди

TS-601 telephone stand

Telephone stand
The arm is extendable from 43cm to 67cm
Can be tilted up to 45°
Can be rotated up to 360°
Can be moved up to 6.4cm


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 770,00 ден.

пред 12 месеци
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


TS-601 telephone stand

Telephone stand
The arm is extendable from 43cm to 67cm
Can be tilted up to 45°
Can be rotated up to 360°
Can be moved up to 6.4cm

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка