Telephone Panasonic KX-TGD310FXB Black

Telephone Panasonic KX-TGD310FXB Black

2.090,00 ден.   Спореди

Home Phone Digital wireless, convenient handsfree calls, shared phonebook for 120 names and numbers, baby nursery: sound and call detection, intercom between handsets, customizable sound, SMS


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 2.090,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Home Phone Digital wireless, convenient handsfree calls, shared phonebook for 120 names and numbers, baby nursery: sound and call detection, intercom between handsets, customizable sound, SMS

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка