Telephone Panasonic KX-TGC220FXB Black

Telephone Panasonic KX-TGC220FXB Black

2.090,00 ден.   Спореди

Panasonic Cordless KX-TGC220FXB Black,
Built-in display,
Speakerphone,
Caller ID,
Phonebook capacity 50 entries


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 2.090,00 ден.

пред 12 месеци
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Panasonic Cordless KX-TGC220FXB Black,
Built-in display,
Speakerphone,
Caller ID,
Phonebook capacity 50 entries

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка