Telephone Panasonic KX-TG2511FXT Black

Telephone Panasonic KX-TG2511FXT Black

1.490,00 ден.   Спореди

PANASONIC KX-TG2511FXT
• DECT cordless telephone
• Black color
• 1.4`` Illuminated LCD Display
• Speakerphone
• Caller ID
• 50 numbers memory
• 10 redial list
• 5 diffe...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 1.490,00 ден.

пред 12 месеци
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


PANASONIC KX-TG2511FXT
• DECT cordless telephone
• Black color
• 1.4`` Illuminated LCD Display
• Speakerphone
• Caller ID
• 50 numbers memory
• 10 redial list
• 5 different polyphonic ringtones
• conference call
• clock / alarm
• handset locator
• up to 6 handsets can be connected
• wall mountable
• Rechargeable battery AAA R03 Ni-MH x2

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка