Telephone Panasonic KX-TG1711FXW White

Telephone Panasonic KX-TG1711FXW White

1.490,00 ден.   Спореди

Panasonic Cordless KX-TG1711FXW
Caller ID,
Phonebook capacity 50 entries,
Built-in display,
Conference call,
Color - White


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 1.490,00 ден.

пред 12 месеци
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Panasonic Cordless KX-TG1711FXW
Caller ID,
Phonebook capacity 50 entries,
Built-in display,
Conference call,
Color - White

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка