Telephone Panasonic KX-TG1711FXB Black

Telephone Panasonic KX-TG1711FXB Black

1.490,00 ден.   Спореди

Panasonic Cordless KX-TG1711FXB
Caller ID,
Phonebook capacity 50 entries,
Built-in display,
Conference call,
Color - Black


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 1.490,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Panasonic Cordless KX-TG1711FXB
Caller ID,
Phonebook capacity 50 entries,
Built-in display,
Conference call,
Color - Black

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка