Telephone Panasonic Corded KX-TS560FXW White

Telephone Panasonic Corded KX-TS560FXW White

1.890,00 ден.   Спореди

Phone type: Corded
Fixed analogue lines:1
Display:Yes
Display type: 2 line LCD, black & white
Display backlight:Yes
Technical specs:
Dialling mode: Tone / Pulse
Wall mounta...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 1.890,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Phone type: Corded
Fixed analogue lines:1
Display:Yes
Display type: 2 line LCD, black & white
Display backlight:Yes
Technical specs:
Dialling mode: Tone / Pulse
Wall mountable:Yes
Functions:
Display of caller’s number (CLIP):Yes
Address book - entries:50
Hands-free talking:No
Missed calls icon:Yes
List of last … missed calls with time and date:20

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка