Telephone Panasonic Corded  KX-TS560FX Black

Telephone Panasonic Corded KX-TS560FX Black

1.890,00 ден.   Спореди

2-line LCD with time display
50-station Caller ID (Name & number)*
50-station phonebook
Wall-mountable


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 1.890,00 ден.

пред 12 месеци
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


2-line LCD with time display
50-station Caller ID (Name & number)*
50-station phonebook
Wall-mountable

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка