Telephone Panasonic Corded  KX-TS500FX  White

Telephone Panasonic Corded KX-TS500FX White

690,00 ден.   Спореди

Corded Phone
Single Line Operation
Call Waiting
Hearing Aid Compatible
Wall Mountable
5-Step Volume Control
3-Step Ringer Volume Control
Tone / Pulse Dialing
One-Touch ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 690,00 ден.

пред 11 месеци
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Corded Phone
Single Line Operation
Call Waiting
Hearing Aid Compatible
Wall Mountable
5-Step Volume Control
3-Step Ringer Volume Control
Tone / Pulse Dialing
One-Touch Redial
Flash
KX-TS500-W

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка