Telephone Panasonic Corded  KX-TS500FX Black

Telephone Panasonic Corded KX-TS500FX Black

690,00 ден.   Спореди

The Panasonic KX-TS500 is a great value corded desktop phone with basic functions, which is wall mountable, making it an ideal phone for areas with limited space, such as kitchens.

Affordable...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 690,00 ден.

пред 10 месеци
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


The Panasonic KX-TS500 is a great value corded desktop phone with basic functions, which is wall mountable, making it an ideal phone for areas with limited space, such as kitchens.

Affordable
Last number redial
Adjustable handset volume
Wall mountable
Also available in white

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка