Telefunken TLF ESL-225 Energy saving lamp 25W 6400K white light

169,00 ден.   Спореди

Telefunken TLF ESL-225 Energy saving lamp 25W 6400K white light


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 169,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Telefunken TLF ESL-225 Energy saving lamp 25W 6400K white light

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка